Вже не вперше нашій команді вдається досягти таких високих результатів на цих змаганнях, у яких профспілка бере участь із 2004 року.

Підтвердили свою майстерність волейболісти: команда, що складалася зі спортсменів Південної залізниці, впевнено обійшла усіх суперників у боротьбі за «золоту» перемогу, повторивши результати минулого і 2011 років.

Традиційно непереможними залишились неодноразові «золоті» призери минулорічних змагань: пожежник Запорізького загону воєнізованої охорони Придніпровської залізниці В.Чайка, який знову став найкращим з армрестлінгу, інструктор дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Південно-Західної залізниці О.Чиченьова і «срібний»медаліст ХVІІІ Спартакіади, ревізор з безпеки руху Краснолиманського регіону Донецької магістралі А.Дерев’янко, які здобули перемогу в індивідуальних змаганнях з настільного тенісу.

«Срібний» врожай зібрали атлети: у гирьовому спорті – силачі зі столичної магістралі монтер Київської дистанції колії О.Чумаков і машиніст локомотивного депо Київ-Пасажирський В.Андріяш, у змаганнях з армреслінгу –оператор дефектоскопного візка Красноармійської дистанції колії Донецької залізниці В.Білицький і монтер Миколаївської дистанції колії Одеської магістралі Є.Лисаков.

Драматично розвивалися події для наших футболістів, які теж були представлені фізкультурниками з Південної залізниці. Після перших двох турів команда, здавалося, втратила шанси на продовження боротьби. Проте програш конкурентів надав команді профспілки з міні-футболу шанс проявити спортивний характер. І хлопці ним скористалися – в серії пенальті здобули перемогу і вийшли до фіналу. І лише тут поступилися лідерам, покращивши, проте, минулорічний результат, коли практично тим самим складом здобули «бронзу».

Традиційно високим результатам спортивних змагань залізничників не в останню чергу сприяє комплексна і послідовна увага профспілки до фізкультурно-спортивної роботи. Відповідні комісії діють майже в усіх профорганізаціях, профоргани різних рівнів підтримують бажання працівників вдосконалюватися у спортивних досягненнях, проводять змагання, допомагають у придбанні форми, інвентарю, облаштуванні спортивних майданчиківи на підприємствах, організації виступів спортсменів тощо. Підключаються до цієї роботи і молодіжні ради, які часто стають ініціаторами або й організаторами змагань і заходів, спрямованих на популяризацію активного відпочинку і здорового способу життя.

Рада профспілки висловлює подяку керівництву Укрзалізниці, залізниць, дорпрофсожам, дорожнім фізкультурно-спортивним клубам «Локомотив» за створення сприятливих умов для тренувань спортсменів та допомогу з екіпіруванням, спорядженням і відрядженнями учасникам змагань.

Олександр МУШЕНОК, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки