Напередодні професійного свята Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України залізничники – члени профспілки, ветерани відвідали Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного. Квитки для них були закуплені і розповсюджені дорожним комітетом профспілки та профкомами первинних профспілкових організацій. Вільних місць у залі не було.

Перед початком вистави з професійним святом усіх присутніх привітали Головний інженер регіональної філії «Одеська залізниця» Павло Чекалов та Голова Одеської дорожної організації профспілки Ігор Соловйов. В своєму виступі Ігор Михайлович зачитав Подяку співробітникам Одеської дорожної профорганізації від начальника регіонального управління Сил територіальної оборони «Південь» Збройних сил України, полковника Станіслава Ярмоли за вагомий внесок у справу зміцнення оборонної могутності нашої Держави, сприяння у прийнятті позитивних рішень щодо розміщення та проведення реабілітації військовослужбовців підрозділів Регіонального управління Сил територіальної оборони «Південь» Збройних Сил України у воєнний час та з нагоди відзначення Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  

Далі глядачі насолоджувалися чудовою виставою «Кохання січового стрільця». Завдяки декораціям, яскравим костюмам, мелодійній музиці симфонічного оркестру та відмінній грі акторів вистава вийшла дуже живою та емоційною. Атмосфера у залі була напружена та зацікавлена водночас, впродовж усього дійства не затихали оплески. Глядачам дуже пощастило, що їм не довелося переривати виставу через повітряні тривоги та спускатися в бомбосховище.