В Подільську 7 листопада відбувся інформаційний день для профактиву виробничих підрозділів залізничного вузла, а 8 листопада аналогічний захід відбувся в актовій залі регіональної філії «Одеська залізниця» для профактиву виробничих підрозділів Одеського, Роздільнянського та Ренійського регіонів.  

Голова Одеської дорожної профорганізації Ігор Соловйов детально розповів про основні напрями роботи Дорпрофсожу, про значну роботу з  надання   матеріальної допомоги  членам профспілки та членам їхніх сімей, відповідно до  Спільної постанови «Про виділення коштів на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією», про переговори з Укрзалізницею щодо повернення призупинених виплат по колективним договорам тощо.

В Одесі спілчани детально прослухали інформацію виконавчого директора філії Південного регіону ГО «Лікарняна каса Львівської залізниці» Олександра Лисого та одержали відповідь на всі питання, що їх цікавили.

Ігор Михайлович вручив профспілковим працівникам нагороди до Дня залізничника від АТ «Укрзалізниця» та Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України.