Конференцією, яка відбулася 12 червня поточного року, завершилася звітна компанія Об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень. У конференції прийняли участь голова Одеського Дорпрофсожу Ігор Соловйов, начальник служби роботи станцій Рустам Рустамов, начальник служби аварійно-відновлювальних робіт Олександр Шевченко, голова Ради ветеранів Одеського регіону Катерина Костенко.
У зв’язку з ситуацією в країні вперше захід проводився за змішаною формою: очно та дистанційно, що передбачено Статутом профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Об’єднаним профкомом було створено вайбер групу делегатів конференції, де мало відбутися голосування. Але, завдяки великому рівню дисципліни, голосувати у вайбер групі не потрібно було, бо з 38 обраних делегатів у залі були присутні 36. Дистанційно підключилися тільки запрошені – вільні від роботи голови цехкомів, профгрупорги.
Учасники конференції заслухали звіт голови Об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень Тетяни Зубрей про роботу профспілкового комітету за період з липня 2021 по червень 2024 та звіт ревізійної комісії.
При обговоренні звіту делегати висловлювали занепокоєння щодо постійного відтоку кваліфікованих кадрів з причин низької заробітної плати, призупинення на період воєнного стану виплати соціальних пільг, байдужості до проблем залізничників основного акціонера АТ «Укрзалізниця» і правління товариства.
У своєму виступі Голова Одеської дорожньої профспілкової організації Ігор Соловйов дав високу оцінку роботі Об’єднаного комітету профспілки, зазначив високий професіоналізм, організаторські здібності, уміння приймати виважені та правильні рішення непростих питань у різних сферах діяльності.
На конференції заступником голови Об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень на наступні два роки одноголосно обрано фахівця Об’єднаного профкому Данич Олену Петрівну, головою ревізійної комісії – Васильєву Юлію Олександрівну замість колишньої голови ревкомісії Занфірової Регіни Антонівної, яка вийшла на заслужений відпочинок.
Делегати одноголосно визнали роботу Об’єднаного комітету профспілки задовільною, звіт ревізійної комісії затвердили.
В завершенні конференції Тетяна Зубрей подякувала керівництву служб, Дорпрофсожу за співпрацю і взаєморозуміння, профспілковим активістам – за небайдужість і згуртованість, незважаючи на зайнятість на основних посадах, та висловила сподівання, що разом, пліч-о-пліч, незмінно дотримуючись дієвого гасла: «В єдності – наша сила!», профком здатний подолати виклики сьогодення!