На базі санаторію-профілакторію «Біла акація» відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації ВП «Одеський загін воєнізованої охорони» філії «Відомча воєнізована охорона». В конференції прийняв участь Голова Одеської дорожньої організації профспілки Ігор Соловйов, який проінформував делегатів про діяльність дорожнього комітету профспілки в умовах реформування галузі та відповів на поставлені запитання.

В своїй доповіді голова первинки Олександр Кравченко розкрив пріоритетні напрямки роботи профкому у звітному періоді з лютого 2021 по лютий 2024 роки. Реорганізація структури відомчої воєнізованої охорони, постійні зміни керівництва Укрзалізниці, ЦУО, перехід у 2022 році Одеського загону зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» в новостворену філію «Відомча воєнізована охорона», збільшення чисельності штату внесли корективи і в роботу профспілкового комітету, але основною метою профкому завжди була і залишається турбота про членів профспілки, захист їх соціально-економічних інтересів, задоволення матеріальних та побутових потреб, створення сприятливого морально-психологічного клімату в колективі.

На вимогу профспілкового комітету загону при підтримці правової інспекції праці Дорожнього комітету профспілки було скасовано 7 наказів роботодавця про притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників загону, виданих з порушенням трудового законодавства, надано понад 136 юридичних консультацій працівникам та пенсіонерам загону, повернуто незаконно утриманих або недоплачених коштів на загальну суму близько 80 тис. грн.

Надавалася матеріальна допомога переселенцям, для відновлення житла після бомбардувань, лікування працівників, які отримали поранення в ході бойових дій при проходженні служби в ЗСУ, сім’ям загиблих в боях за Україну тощо. Відповідно до Порядку отримання та використання Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України коштів на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією, одержали матеріальну допомогу 32 працівника – члена профспілки.

На теперішній час 73 працівника Одеського загону воєнізованої охорони служать в лавах ЗСУ. Всього на обліку в первинній профспілковій організації загону перебуває 784 працюючих членів профспілки.

На численні прохання членів профспілки на конференцію були запрошені представники Ощадбанку, які розповіли про банківські послуги, пріоритетні послуги для клієнтів зарплатного проекту від Ощадбанку тощо.

Делегати одноголосно визнали роботу профкому за звітний період задовільною.