14-15 вересня 2023 року в конференц-залі санаторію-профілакторію Дорпрофсожу «Біла Акація» відбувся семінар з головами профспілкових організацій Одеської дорожної профорганізації.

У семінарі взяли участь Голова Одеської дорожної організації профспілки залізничників і транспортних будівельників України Ігор Соловйов та його перший заступник Сергій Кондя, а також працівники апарату Дорпрофсожу.

В ході семінару були розглянуті актуальні питання:

-Оплати праці

– Застосування норм трудового законодавства роботодавцями під час надання основних та додаткових відпусток в умовах воєнного стану

– Надання матеріальної допомоги постраждалим залізничникам на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією

– Впровадження проєкту – «Відокремлений підрозділ Південного регіону громадської організації «Лікарняна каса Львівської залізниці»

– Охорони праці

Також на семінар було запрошено Начальника відділення національної служби посередництва і примирення в Одеській області Олександра Шрамкова, який виступив з лекцією «Альтернативний спосіб вирішення конфліктів. Медіація. Посередництво».

Окрім цього було обговорено проблемні питання, які виникли під час розгляду проєкту Закону України «Про колективні трудові спори».