Сумна звістка надійшла до Одеського дорпрофсожу.

У ніч з 4 на 5 травня, на 89-му році, пішов з життя Павло Петрович ПОЛІЩУК, колишній головний технічний інспектор праці Ради профспілки на Одеській залізниці.

Павло Петрович багато років присвятив охороні праці одеських залізничників. До команди Одеського дорпрофсожу він приєднався у 1967 році, працював спочатку технічним, а потім головним технічним інспектором праці на тоді ще Одесько-Кишинівській залізниці.

Відтоді цей напрям у дорожній профорганізації Одеської залізниці він очолював і розвивав до 2007 року. Його діяльність у питаннях безпеки праці високо цінили і в адміністрації, і в профспілці. Ветеран праці, Почесний залізничник, він був також нагороджений найвищою профспілковою відзнакою – Почесним знаком «За заслуги перед профспілкою».

Колеги запам’ятали Павла Петровича як привітну і теплу людину, вимогливого і принципового фахівця, справжнього професіонала галузі охорони праці, який прискіпливо дбав про безпеку залізничників на робочому місці, покращення виробничого побуту, забезпечення працівників спецодягом і спецвзуттям.

Висловлюємо співчуття рідним, друзям і колегам Павла Петровича.

Світла пам’ять!