У зв’язку зі створенням корпоративної системи медичного обслуговування, з метою посилення рівня соціального захисту працівників, відповідно до спільних постанов АТ «Укрзалізниця» та професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» і президія Дорпрофсожу прийняли спільну постанову від 23.10.2023 №Н-41/7/Пр-34/11 «Про внесення змін і доповнень до Колективного договору між адміністрацією регіональної філії «Одеська залізниця» та Одеським дорожнім комітетом профспілки на 2011-2015 роки».

Цією постановою пункт 7.18 розділу 7 «Соціальні гарантії, пільги, компенсації» до Колективного договору викладений в такій редакції:

«Сприяти створенню корпоративної системи медичного обслуговування для працівників регіональної філії «Одеська залізниця», а також набуттю ними членства у філії Південного регіону громадської організації «Лікарняна каса Львівської залізниці».

Відшкодовувати працівникам регіональної філії «Одеська залізниця», які є членами філії Південного регіону громадської організації «Лікарняна каса Львівської залізниці, 100% членських внесків щомісяця у розмірі 100 грн. як надання матеріальної допомоги, яка має системний характер.

Нарахування матеріальної допомоги здійснювати з урахуванням податків на доходи фізичних осіб та військового збору за рахунок коштів АТ «Укрзалізниця».