В актовому залі Управління регіональної філії «Одеська залізниця» 16 червня поточного року відбулося засідання професійної секції працівників локомотивного господарства та приміських пасажирських перевезень.

Голова Дорпрофсожу Ігор Соловйов розповів членам секції про головні напрями роботи Дорпрофсожу та нагальні питання, які були розглянуті 13 червня під час зустрічі членів президії Ради профспілки з Головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгеном Лященком та представниками адміністрації, які відповідають за соціальні напрями роботи.

До речі, за підсумками зустрічі керівництвом правління «Укрзалізниця» прийнято рішення про відновлення деяких виплат, які були призупинені на період дії воєнного стану, а саме:

  • Доплата за професійне навчання робітників і підвищення кваліфікації керівників та фахівців на виробництві (без звільнення від основної роботи). Доплата встановлюється працівникам виробничих підрозділів, які без звільнення від основної роботи залучаються до професійного навчання на виробництві як викладачі та консультанти теоретичного навчання при підготовці, перепідготовці робітників та підвищенні кваліфікації керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців, робітників на виробництві відповідно до наказу виробничого (структурного) підрозділу про організацію навчання (роботи курсів).
  • Оплата щорічної додаткової відпустки, яка надається за шкідливі умови праці.
  • Оплата щорічної додаткової відпустки, яка надається за шкідливі умови роботи, за минулий період роботи.
  • Оплата щорічної додаткової відпустки, яка надається за особливий характер роботи, за минулий період роботи.

В роботі секції прийняв участь начальник служби локомотивного господарства Олександр Коломієць, який проінформував присутніх про перспективи роботи служби локомотивного господарства в умовах воєнного стану, збереження кадрового потенціалу, преміювання працівників тощо.

Члени профсекції окреслили проблемні питання, на які отримали вичерпну відповідь.